Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Czarnowęsy

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Świeszyno

Świeszyno(Czarnowęsy + 24 km)

82 000 zł44 m² 1 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:555 m²

Dom wolno stojący w Świeszynie do kapitalnego remontu, okazyjna cena! Lokalizacja. Świeszyno, centrum miejscowości. Położenie wśród innych domów jednorodzinnych. Zaledwie 6 km od Koszalina. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Malonowo

Malonowo(Czarnowęsy + 16 km)

369 000 zł11 300 m² 32,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 1,13 ha z warunkami zabudowy i audytem pv 1 mw Malonowo, gm. Karlino Tu masz wszystko na tacy: warunki zabudowy na halę 1100 m i 3 domy Malonowo | 1.13 ha | 399 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

173 910 zł1 122 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną położoną w Białogardzie przy ul. Kujawskiej, która jest ulicą prostopadłą do ul. Lutyków. Nieruchomość ma powierzchnię 1122 m i zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł37 158 m² 26,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna położona w Białogardzie. Na sprzedaż oferujemy dużą działkę o powierzchni 37 158 m2, położoną na obrzeżach Białogardu - miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Stanomino

Stanomino(Czarnowęsy + 8 km)

198 000 zł73,50 m² 2 693,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , położone na parterze w spokojnej miejscowości Stanomino. Idealna propozycja dla rodziny lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Krzywopłoty(Czarnowęsy + 15 km)

240 000 zł4 311 m² 55,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki nr 612/138, 613/137, 612/136 o łacznej pow. 4311 m2, położone w obręb 05 m. Karlino, obręby: daszewo, lubiechowo, wietszyno - gm. Karlino. Nieruchomość położona w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Połczyńska

Świdwin(Czarnowęsy + 24 km)

115 000 zł41 m² 2 804,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe bezczynszowe położone w odległości 10 min jazdy samochodem do centrum Świdwina. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Świdwin

Świdwin(Czarnowęsy + 24 km)

990 000 zł178,18 m² 5 556,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:46 978 m²

Dwa domy na dużej działce. Tylko jeden sąsiad. Pierwszy dom wybudowany w 2021 roku. Powierzchnia użytkowa 129,23m2, całkowita 178,18m2. Dom dwupoziomowy bez podpiwniczenia. Parter to wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nosówko

Nosówko(Czarnowęsy + 9 km)

5 000 zł4 375 m² 1,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu działkę o pow. 4 375 m2 w Gminie Białogard - miejscowość Nosówko. Czynsz najmu 5 000,00/m-c/netto.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Rosnowo

Rosnowo(Czarnowęsy + 25 km)

449 000 zł77,42 m² 5 799,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Jeśli pragniesz zamieszkać w zacisznej, dobrze skomunikowanej miejscowości, w niedalekiej odległości od Koszalina to mamy dla Ciebie interesującą propozycję! 4-pokojowe mieszkanie prawie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czarnowęsy

Czarnowęsy,zachodniopomorskie

90 000 zł63 m² 1 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w cichym i spokojnym miejscu na Pomorzu koło Białogardu.Mieszkanie w budownictwie szeregowym,bezczynszowe z własnym ogrzewaniem OC , garażem oraz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij